Перейти к содержимому
Nightmarish Dream
Korsair

Мова

Рекомендованные сообщения

Тут я розмовлятиму українською мовою, а погані москалі мене не розумітимуть, ха-ха-ха! Пропоную всім, хто знає ще якусь мову крім російської (польську, молдавську, румунську etc), відписуватись тут на ній, щоб і їх москалі не розуміли! Як вам ідея такої змови?

• Лайк 3

Поделиться сообщением

Як правило, коли виникають подібні теми, виявляється, що "москалі" прекрасно розуміють українську мову)))

Поделиться сообщением

"Тут я буду разговаривать на украинском языке, а гадские(плохие) москали мене не будут понимать, ха-ха-ха! Предлагаю всем, кто знает ещё какой-нить язык, кроме русского (польский, молдваский, румынский и т.д.) отписываться тут на нём, что бы их москали не понимали! Как вам идея заговора? "

Если шо - у меня личный переводчик :lol:

И он передаёт: "Ти бовдур" - автору темы. Всем спасибо =)

• Лайк 1

Поделиться сообщением

Я чомусь вважаю, що ця тема була створена саме для привернення уваги громадянина Разера. :lol:

Поделиться сообщением

Тут я розмовлятиму українською мовою, а погані москалі мене не розумітимуть, ха-ха-ха! Пропоную всім, хто знає ще якусь мову крім російської (польську, молдавську, румунську etc), відписуватись тут на ній, щоб і їх москалі не розуміли! Як вам ідея такої змови?
Ah so was?

Поделиться сообщением

Если шо - у меня личный переводчик

Ха-ха-ха, суть в тому, що не розуміють без перекладача >:]

Ти бовдур

Дякую, я це знаю :3

Як правило, коли виникають подібні теми, виявляється, що "москалі" прекрасно розуміють українську мову)))

А що було б без гугл-перекладача >:] ? Як показує практика, одразу ж починається скиглення "разгаварівайтє на руском язикє!" :trolleyes:

Інші братні народи, приєднуйтесь! Покажімо москалям, що не тільки їхня мова в світі існує! Беріть приклад з Jigsaw!

Поделиться сообщением

Треба ж розмовку вести кумедненько, тоді біднесенькі перекладачушки на кшталтик гугліка жодної літерочки не второпуватимуть.

• Лайк 1

Поделиться сообщением

Я чомусь вважаю, що ця тема була створена саме для привернення уваги громадянина Разера.

Ця... кхм... людина "з глибинки" навіть свою мову погано знає. Про інші мені навіть страшно подумати.

Поделиться сообщением

Треба ж розмовку вести кумедненько, тоді біднесенькі перекладачушки накшталтик гугліка жодної літерочки не второпуватимуть.

Оце добра думка! Взагалі треба приклад брати з невмирущої спадщини Леся Подерев'янського - його твори жодна бісова машинка не перекладе як треба!

Was möchten sie doch? Ist hier OUN?

Шкода, що німців більш нема, щоб гідно підтримати розмову на Вашій рідній мові, проте я зрозумів, що тут щось кажеться про ОУН і нашу можливу до них приналежність. Так от, я їх ненавиджу, цих націоналістів, і ніяким чином до них не відношусь.

Поделиться сообщением

Ця... кхм... людина "з глибинки" навіть свою мову погано знає. Про інші мені навіть страшно подумати.

Але ж саме ця особа висловлювала бажаннячко переглянути Сайлент Хільчик українською мовонькою бо це, бачте, кумедненько)

А наш дорогесенький Лесик Подерев'янський, як я чула, популярненький і за межами Вкраїни-неньки. Матюччя-бо всі розуміють... хоча його твори не піддаються перекладові, тим паче машинненькому, отут я з вами згодненька на сто відсоточків)

Поделиться сообщением

Треба ж розмовку вести кумедненько, тоді біднесенькі перекладачушки накшталтик гугліка жодної літерочки не второпуватимуть.

А ви не помилились трiшки з iм'ям перекладача? ^_^

Тут дехто серйознiший буде... :lol:

Поделиться сообщением

Шкода, що німців більш нема, щоб гідно підтримати розмову на Вашій рідній мові, проте я зрозумів, що тут щось кажеться про ОУН і нашу можливу до них приналежність. Так от, я їх ненавиджу, цих націоналістів, і ніяким чином до них не відношусь.
Danke schön. Ich glaube Ihnen.

Поделиться сообщением

А наш дорогесенький Лесик Подерев'янський, як я чула, популярненький і за межами Вкраїни-неньки. Матюччя-бо всі розуміють... хоча його твори не піддаються перекладові, тим паче машинненькому, отут я з вами згодненька на сто відсоточків)

Мій брат якось дав послухати Леся одному москалюці, так той знаєте, що сказав?! "Ну матюкі, ну і што?"

А ви не помилились трiшки з iм'ям перекладача? :lol:

Тут дехто серйознiший буде... ^_^

А ви його відженіть від монітору, відженіть :D Негоже підглядати.

Поделиться сообщением

А ви не помилились трiшки з iм'ям перекладача? ^_^

Тут дехто серйознiший буде... :lol:

Так то ж я не про вас, а взагалі. Зараз все можна перекласти. このような何かさえ。

Поделиться сообщением

Danke schön. Ich glaube Ihnen.

Нема за що і дякую за довіру.

Поделиться сообщением

А ви його відженіть від монітору, відженіть Негоже підглядати.

ТА ви не хвилюйтесь, монiтор в безпецi вiд чужих очей. А на вiйнi будь-якi засоби згодяться. :lol:

Поделиться сообщением

А де ви бачили війну? У нас тут здорове мирне спілкування. Задушевні бесіди, пісні біля багаттячка...

1. Всі про мене чули

Казочку цікаву,

Бачили кіно,

Мультфільми та виставу,

Як своїй бабусі

Я несла гостинці,

Як від вовка врятували

Нас мисливці.

Приспів:

Шапочка-шапочка,

Шапочка Червона,

Називають так мене

У гостях і вдома.

Як зустріну в лісі я

Вовка чи лисицю -

Не злякаюся я їх,

Бо в мене є рушниця.

2. А в новорічну ніч

На лісовій дорозі

Зустріну я Снігуроньку

І дідуся Мороза.

Разом підемо із ними

В хатку до бабусі....

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас