Перейти к публикации
Nightmarish Dream

Мова

Korsair
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Рух життя, або Динамо

Сцена поступово освітлюється місячним сяйвом, так що становиться видно сидячого {censored} і другого {censored}, що стоїть біля дверей. Раптом зверху падає кінець, по ньому швидко з'їзжає третій {censored}ло і дає {censored} першому.

Третій {censored}ло. А ось маєш!

Перший {censored}ло. Ууууу...(йому боляче)

Третій {censored}ло тікає. Деякий час на сцені тихо. Другий {censored}ло стоїть біля дверей і нічого не робить Прибігає четвертий {censored}ло

Четвертий {censored}ло. Куди він побіг? (Другий {censored}ло мовчить.)

Четвертий {censored}ло. Пизди захотів? На! ({censored} його.)

Другий {censored}ло падає, четвертий {censored}ло тікає. Деякий час на сцені тихо. Потім вбігає п'ятий {censored}ло.

П'ятий {censored}ло (питає у другого.) Куди він побіг?

Другий {censored}ло ({censored} його.) А ось тобі щоб не питав!

П'ятий {censored}ло падає. Вбігає шостий {censored}ло.

Шостий {censored}ло. Біжимо туди! (показує.)

Шостий і другий {censored}ли тікають. П'ятий {censored}ло робить відчайдушні спроби піднятись, але раптом двері падають і припизжують його. На сцені з'являється сьомий {censored}ло. На ньому наклеєний напис : "НІХТО В ЦЬОМУ НЕ ВИНУВАТИЙ!!!"

• Ответы 194
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Читати у такому {censored}ому вигляді Подерев'янського - це прямо збочення, їй-богу

До речі, цікаво, що ось це слово:

Пизди захотів?

не {censored}ься)

До речі, цікаво, що ось це слово:
Пизди захотів?

не {censored}ься)

А це москальский словофільтр такий недолугий!

Ой дивіться, москалик виліз. Рахувати більше десяти мабуть не вміє, зате "вєлікорос"

Ой-ой-ой, хто тут індивідуум, га? Що я, чи ще хтось в цій темі, такого образливого про росіян сказав, що ти рішив показати свій куций розум і вліпив:

>Украинские детишки тешат свои ущербные душонки?

>Считают себя пупками земными?

І кого після цього скінхеди повинні мочити, любчику?

О, а от і брат по розуму толяна_і_три_цифри підтягнувся. Кунст-камеру можна об'являти відкритою.

Тут я розмовлятиму українською мовою, а погані москалі мене не розумітимуть, ха-ха-ха!

Заметь, Korsair, я написал: "Украинские детишки" а не общеупотребительное слово ...

Ich Scheisse auf dein gelaber!Geh fischen du pussy

Ти можеш хоч щось членороздільне сказати? Лише якісь дитячі образи пишеш, ти ніби з дитячого садку ще не випустився із групи дауняток.

Заметь Korsair я написал: "Украинские детишки" а не общеупотребительное слово ...

Ха-ха, от якраз ти образив націю, а я ображав лише збірний образ, який до реальної російської нації має досить слабке відношення. Простіше кажучи не всі росіяни - москалі, навіть не всі жителі Москви - москалі. А от ти - москаль. Ось так-то. Подумай над різницею як буде вільний час.

У себя дома ты можешь говорить что хочешь, но ты на Российском сайте, будь добр соблюдай приличия!

О, яка стандартна відмазка. Я ж казав про скиглення і все подібне. Яка різниця, який це форум, коли в ньому є розділ для всього, що завгодно (тобто "Дурка")? І взагалі, who are you to fuсking lecture me?

P.S. До речі ти вважаешь, що сам ти себе нормально повів?

У себя дома ты можешь говорить что хочешь, но ты на Российском сайте, будь добр соблюдай приличия!

? о_0

Корсаир захотел всех удивить своим полеглотством и пофорсить перед местными девчёнками своими знаниями мовы..

зы

h?r mir zu du p...Dein Scheiss interesiert hier keinen..also halt die Schnauze

Корсаир захотел всех удивить своим полеглотством и пофорсить перед местными девчёнками своими знаниями мовы..

зы

h?r mir zu du p...Dein Scheiss interesiert hier keinen..also halt die Schnauze

Не рівняй всіх по собі, вкотре вже прошу. І замовкати за вимогою якоїсь мавпи я не збираюсь.

P.S. Реквестую тих, хто добре знає німецьку, щоб розвіяти мої сумніви щодо того, що Разер на німецькій мові пише так само безграмотно, як і на російській.

О, це так велично - хизуватися своїм незнанням. Дуже личить твоєму іміджу, до речі.

Незнаниями?По твоему я обязан знать всякие там неразвитые непопулярные вымирающие языки?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в теме...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Поделиться

• Создать...