Перейти к публикации
Nightmarish Dream

Мова

Korsair
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Корсаир захотел всех удивить своим полеглотством и пофорсить перед местными девчёнками своими знаниями мовы..

Перед "мєстними дєвчонками" це перед ким? Переді мною, чи що? А чим тут викаблучуватися, якщо нам з Корсаром обом відомо, що ми є земляками, і мені само собою зрозуміло, що він володіє державною мовою?

До речі,я повністю розділяю думку про те, що росіяни і москалі - різні речі. Так саме як і жиди/євреї. Кого зачепила фраза Корсара - значить, той сам вважає себе москалем. Більшість народу на форумі відреагувало на створення теми адекватно, бо вони, на відміну від Разера, є росіянами.

І до речі, полІглотство пишеться не через "Е".

І ще одне, якби ти, любчику, не розумів нашої мови, ти б так не пінився - звідки тобі у такому випадку знати, про що ми тут говоримо?

• Ответы 194
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Незнаниями?По твоему я обязан знать всякие там неразвитые непопулярные вымирающие языки?

Ну хто ж тобі винуватий, що твій маленький мозок не може в себе вмістити щось крім шашликів і двох-трьох шкільних дражнилок?

Helli guiz! I dont speak EngliSilent Hill but i will be discussing about PAIN PAIN PAIN PAIN PAIN at 14 minures 0 hours. PAIN is cool. Thank you very much!

ОЛОЛО, РАЗЕР-КУН ВЕРНУЛСЯ!!11

Корсаир захотел всех удивить своим полеглотством и пофорсить перед местными девчёнками своими знаниями мовы..

зы

h?r mir zu du p...Dein Scheiss interesiert hier keinen..also halt die Schnauze

Але ти ж дивуєш нас своїм приголомшливим знанням російської мови. xD Чому б і Корсару не похизуватись перед місцевими дівчатами XDDDDDDD

А Корсар-то отъелся в этом треде, да.

В моєму підписі вся суть цієї теми А англійська в тебе краща, ніж в Разера російська ;-)

Сосите козлы

Ні, ТИ!

Сосите козлы

От вам і грамотна дискусія без образ, грубощів і переходів на особистості.

Сосите козлы

Oh WOW you are SO CLEVER BOY. Tell me about your mother and hers relations with pigs ke-ke-ke-ke.

P.S. It is thin "orgiy-thred".

Цікаво, чому громадянин Разер там нічого не відкоментив?..

Becouse he is virgin ke-ke-ke-ke. Like Micha.

Ха-ха, от якраз ти образив націю, а я ображав лише збірний образ, який до реальної російської нації має досить слабке відношення. Простіше кажучи не всі росіяни - москалі, навіть не всі жителі Москви - москалі. А от ти - москаль. Ось так-то. Подумай над різницею як буде вільний час.

Ну, это ты можешь по ушам своим родителям ездить!

Если хочешь лекцию по лингвистике, часа на полтора, я тебе прочитаю!

Посмотрим, какой срачь начнется, когда я заменю всего лишь два слова, между прочим литературными:

"Хохлятские ублюдки тешат свои ущербные душонки?

Считают себя пупками земными?"

Korsair вижу в твоих глазах бурю восторга!

Так что большая просьба во избежание недоразумений будьте взаимовежливы!

P.S.) Вышесказанное никоем образом не относится ни к украинцам, ни к кому-либо ещё!

Рассматривать ТОЛЬКО КАК РЕЧЕВОЙ ОБОРОТ!

Ну, это ты можешь по ушам своим родителям ездить!

Если хочешь лекцию по лингвистике, часа на полтора, я тебе прочитаю!

Посмотрим, какой срачь начнется, когда я заменю всего лишь два слова, между прочим литературными:

"Хохлятские ублюдки тешат свои ущербные душонки?

Считают себя пупками земными?"

Korsair вижу в твоих глазах бурю восторга!

Так что большая просьба во избежание недоразумений будьте взаимовежливы!

P.S.) Вышесказанное никоем образом не относится ни к украинцам, ни к кому-либо ещё!

Рассматривать ТОЛЬКО КАК РЕЧЕВОЙ ОБОРОТ!

Дядьку, ти такий розумний одразу став як тебе носом у твоє ж гімно ткнули. Уже про ввічливість щось заговорив і про мовні обороти. Чому ж одразу не написав так, як зараз?

Дядьку, ти такий розумний одразу став як тебе носом у твоє ж гімно ткнули. Уже про ввічливість щось заговорив і про мовні обороти. Чому ж одразу не написав так, як зараз?

Korsair, какие мы обидчивые, беги скорее минус в репу ставь!

Ой, та де ти там образу побачив? Лише здивування такими разючими змінами. Причому якби не було попередньої сторінки, де я тебе розуму вчив, то можна було б подумати, що це я такий поганий націоналіст, що образив росіян, а ти мене до толерантності закликаєш.

ЗІ. Мінусиками я не граюсь, лише плюси ставлю і то рідко.

Korsair, в своё время, с братьями хохлами (если уж мы москали, без обиды ), был выпит ни один ящик водки, съеден ни один пуд сала, и протопана не одна тысяча вёрст!

Уверен, что ни какие политические раздраи не помешают хорошим отношениям между русскими и украинцами!

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в теме...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Поделиться

• Создать...