Перейти к публикации
Nightmarish Dream

Мова

Korsair
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Гнати на росіян ніхто не закликав, до речі, перегляньте тему з початку.

нифига нифига нифига это именно об этом тема)

• Ответы 194
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

SuR6e0n

Ну, кожен бачить в ній те, що йому хочеться бачити. Деяким тут і слово "погане" асоціюється з "ублюдочные", що ж поробиш.

Уверен, что ни какие политические раздраи не помешают хорошим отношениям между русскими и украинцами!

Оце вже інша справа. Пропоную нам обом забрати погані слова назад і забути розбрат.

Тема створена не щоб просто погнати на російське коммуніти, а скоріш на тих людей (з обох сторін, до речі, на деяких українських форумах таке явище присутнє в дзеркальному відображенні), які весь час потребують розмовляти лише на їхній мові, апелюючи до того, що "це форум %моя країна%, я %ваша мова% не розумію!!!1" Можна зрозуміти, якби при цьому використовувалась китайська чи японська, але ж східнослов'янські мови дуже схожі, як їх можна не розуміти - ніяк не візьму в тяму. Я знаю русский язык, українську мову, добре розумію беларускую мову, на слух через пару годин починаю розуміти чеську, польську і інші подібні мови. І не вважаю це "поліглотством", а звичайною повагою до всіх цих народів, щоб при нагоді розуміти їх без перекладача і розмовляти з співбесідником на зручній для нього мові. Шкода, що чомусь можна і не очікувати такої ж віддачі, ба більше - стає майже "зазорным" для росіян знати (хоча б розуміти) українську мову, а для українців - русский язык (коли по ТБ її дублюють, то хочеться розбити екран). Ось така {censored}ня, малята.

раз уж тема так глубоко зашла...то питер с москвой в тыщу раз красивее киева или львова...ибо и там и там воняет,это мне один знакомый расказал который был у вас в столице..

А, зрозуміло тепер чому ти весь час про свиней кажеш - у тебе вони єдині друзі. Это печально.

Russian people? Hmm... I tell you so: "Vo vsem vinovata Amerika...'©

Let's discuss?)

I'd propose to use the term "moscals"

Уверен, что ни какие политические раздраи не помешают хорошим отношениям между русскими и украинцами!

Оце вже інша справа. Пропоную нам обом забрати погані слова назад і забути розбрат.

Тема створена не щоб просто погнати на російське коммуніти, а скоріш на тих людей (з обох сторін, до речі, на деяких українських форумах таке явище присутнє в дзеркальному відображенні), які весь час потребують розмовляти лише на їхній мові, апелюючи до того, що "це форум %моя країна%, я %ваша мова% не розумію!!!1" Можна зрозуміти, якби при цьому використовувалась китайська чи японська, але ж східнослов'янські мови дуже схожі, як їх можна не розуміти - ніяк не візьму в тяму. Я знаю русский язык, українську мову, добре розумію беларускую мову, на слух через пару годин починаю розуміти чеську, польську і інші подібні мови. І не вважаю це "поліглотством", а звичайною повагою до всіх цих народів, щоб при нагоді розуміти їх без перекладача і розмовляти з співбесідником на зручній для нього мові. Шкода, що чомусь можна і не очікувати такої ж віддачі, ба більше - стає майже "зазорным" для росіян знати (хоча б розуміти) українську мову, а для українців - русский язык (коли по ТБ її дублюють, то хочеться розбити екран). Ось така {censored}ня, малята.

раз уж тема так глубоко зашла...то питер с москвой в тыщу раз красивее киева или львова...ибо и там и там воняет,это мне один знакомый расказал который был у вас в столице..

А, зрозуміло тепер чому ти весь час про свиней кажеш - у тебе вони єдині друзі. Это печально.

Russian people? Hmm... I tell you so: "Vo vsem vinovata Amerika...'©

Let's discuss?)

I'd propose to use the term "moscals"

+ 1

Volend, не обязательно копировать километры тексты >_> И уж тем более для того, чтобы написать "+1". Для этого более чем достаточно жмакнуть на зелёный плюс справа.

Volend, не обязательно копировать километры тексты >_> И уж тем более для того, чтобы написать "+1". Для этого более чем достаточно жмакнуть на зелёный плюс справа.

Только не бейте)

Ха-ха, от якраз ти образив націю, а я ображав лише збірний образ, який до реальної російської нації має досить слабке відношення. Простіше кажучи не всі росіяни - москалі, навіть не всі жителі Москви - москалі. А от ти - москаль. Ось так-то. Подумай над різницею як буде вільний час.

Ну, это ты можешь по ушам своим родителям ездить!

Если хочешь лекцию по лингвистике, часа на полтора, я тебе прочитаю!

Посмотрим, какой срачь начнется, когда я заменю всего лишь два слова, между прочим литературными:

"Хохлятские ублюдки тешат свои ущербные душонки?

Считают себя пупками земными?"

Korsair вижу в твоих глазах бурю восторга!

Так что большая просьба во избежание недоразумений будьте взаимовежливы!

P.S.) Вышесказанное никоем образом не относится ни к украинцам, ни к кому-либо ещё!

Рассматривать ТОЛЬКО КАК РЕЧЕВОЙ ОБОРОТ!

Щось ніякого срачу не помічаю. Особисто я до хохлів і до хохлятських виблядків себе не відношу, тому мене ця репліка абсолютно не зачепила. Цьом, любчику.

А что же слово поганый означает? у вас?

В большинстве случаев это означает "плохой". А вообще от контекста зависит. В целом значение примерно такое же, как и в русском, только с немного менее негативным окрасом. "Поганий настрій" = "плохое настроение", "погана оцінка" = "плохая оценка" (заметь, не "ублюдочное", и даже не "поганое").

Тема створена не щоб просто погнати на російське коммуніти, а скоріш на тих людей (з обох сторін, до речі, на деяких українських форумах таке явище присутнє в дзеркальному відображенні), які весь час потребують розмовляти лише на їхній мові, апелюючи до того, що "це форум %моя країна%, я %ваша мова% не розумію!!!1" Можна зрозуміти, якби при цьому використовувалась китайська чи японська, але ж східнослов'янські мови дуже схожі, як їх можна не розуміти - ніяк не візьму в тяму.

З іншого боку, якщо приходиш на форум, де більшість розмовляє на російській, я вважаю, що правильним було б спілкуватись на російькій. Схожі ці мови чи ні. Не можна вимагати, щоб тебе розуміли там, де це не є нормою. Бо інколи доходить до абсурду, коли, наприклад, англомовним розробникам софту відправляють питання на російській, а ті потім усім складом намагаються перевести. Це з боку виглядає досить некультурно.

раз уж тема так глубоко зашла...то питер с москвой в тыщу раз красивее киева или львова...ибо и там и там воняет,это мне один знакомый расказал который был у вас в столице.. :lol2:

Можно подумать, что в Москве не воняет... Воняет. Шёл в Москва-Сити по Багратиону, там такой вонизм, что хоть нос затыкай.

ЗЫ А в Париже метро - грязная помойка, и что?

ЗЗЫ Сорри, что по-русски >_>

Ну, тут дозволяти щось може лише Сер Генрі) але він написав "соррі", то я й кажу, що нічого страшного)

З іншого боку, якщо приходиш на форум, де більшість розмовляє на російській, я вважаю, що правильним було б спілкуватись на російькій. Схожі ці мови чи ні. Не можна вимагати, щоб тебе розуміли там, де це не є нормою. Бо інколи доходить до абсурду, коли, наприклад, англомовним розробникам софту відправляють питання на російській, а ті потім усім складом намагаються перевести. Це з боку виглядає досить некультурно.

Абсолютно згодний. Я ж і сказав: "[вважаю] звичайною повагою до всіх цих народів, щоб при нагоді розуміти їх без перекладача і розмовляти з співбесідником на зручній для нього мові". Тобто коли співбесідник розмовляє на російській, я переходжу на російську, коли на українській - починаю говорити на ній. Моє негодування викликають лише випадки, коли люди чи не хизуються своїм незнанням і нерозумінням іншої (причому сусідської і дуже схожої на рідну!) мови.

Die sch?nste St?dte in der Welt sind Berlin und M?nchen!

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в теме...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Поделиться

• Создать...