Перейти к публикации
Nightmarish Dream

Мова

Korsair
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Можно подумать, что в Москве не воняет... Воняет. Шёл в Москва-Сити по Багратиону, там такой вонизм, что хоть нос затыкай.

ЗЫ А в Париже метро - грязная помойка, и что?

Неee там нормально..не так как в москве или питере но весьма прилично..и патрули военные ходют с автоматами..

зы

вот почему ТАМ воняет фууууу)))

• Ответы 194
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Можно подумать, что в Москве не воняет... Воняет. Шёл в Москва-Сити по Багратиону, там такой вонизм, что хоть нос затыкай.

ЗЫ А в Париже метро - грязная помойка, и что?

Неee там нормально..не так как в москве или питере но весьма прилично..и патрули военные ходют с автоматами..

зы

вот почему ТАМ воняет фууууу)))

Громадянин Разер, напевне, скрізь був і все бачив особисто.

А ось вам, любі мої друзі, приклад речення, позбавленого будь-якого логічного та змістового навантаження. Посилання на дуже маловідому і, м'яко кажучи, позбавлену будь-якого впливу політичну силу, не рахується.

Я славо богу не громодянин...это ты громодянка..обезъянка...

А кто ты, если не гражданин страны? Экспонат кунст-камеры ? И да, у меня всё больше складывается впечатление, что у тебя какашки в голове вместо мозгов. То тебе воняет даже там, где ты не был, то тебе свиньи везде ввижаються.

Пані та панове, особа без громадянства на ім'я Разер продовжує демонструвати нам своє віртуозне вміння дискутувати, як належить культурним людям, без агресії та хамства. Що чекає нас у наступній серії - залишається тільки здогадуватися? Інтрига зростає, дорогі друзі...

в этом большая разница есть...громодянин это и есть громодянин..он в киеве на улице Скота Дрищенко жывёт...

в этом большая разница есть...громодянин это и есть громодянин..он в киеве на улице Скота Дрищенко жывёт...

Особа без громадянства на ім'я Разер намагається продемонструвати нам свої пізнання в географії - і зазнає нищівної поразки! В Києві такої вулиці немає.

Потім особа без громадянства Разер робить спробу показати нам свою компетентність у лінгвістиці - і знову провал: "громадянин" (до речі, пишеться через "а") і "гражданин" - це одне і те ж саме слово різними мовами.

Інтрига зростає, дорогі друзі...

Та нема інтриги на жаль :-/ Разер за вже мабуть кілька місяців нашого з ним спілкування так і не зміг народити хоча б одну цікаву (чи хоча б образливу) фразу. До речі, він обіцяв, що не повернеться, поки тут я з Зерваном, але чомусь Разер - от він, тут, знов. Знов слова дотримати не може дитятко товстеньке ?

Інтрига зростає, дорогі друзі...

Та нема інтриги на жаль :-/ Разер за вже мабуть кілька місяців нашого з ним спілкування так і не зміг народити хоча б одну цікаву (чи хоча б образливу) фразу. До речі, він обіцяв, що не повернеться, поки тут я з Зерваном, але чомусь Разер - от він, тут, знов. Знов слова дотримати не може дитятко товстеньке ?

Leck mich?

Leck mich?

Особа без громадянства Разер знайома з творчістю Моцарта? Я здивована, цей твір (Leck mich im Arsch) навіть не кожен музикант знає!

Так, я помилилася літерою. Ну що ж, я музичної освіти не маю, можу й забути точну назву одного з шести канонів В. А. Моцарта...

Raser, try harder, noob

П.С. Пане Jigsaw, прокоментуйте будь-ласка громадськості рівень знань разером німецької мови. Мені просто цікаво, чи на такому ж вона рівні як і його "російська" (якщо це..можна..так назвати..).

П.С. Пане Jigsaw, прокоментуйте будь-ласка громадськості рівень знань разером німецької мови. Мені просто цікаво, чи на такому ж вона рівні як і його "російська" (якщо це..можна..так назвати..).

До речі, прекрасна пропозиція.

Внезпно дошло: немецкий же илитарный зык, йо.

А то) Особа без громадянства ж у нас найИлітніша особа на цьому форумі.

In der Schule bekommt man ein "f?nf" mit seine Erkenntnisse.

Неее курвы..ничего нового или путного в теме..так и продолжает вонять..не пора ли закрывать???

Особа без громадянства продовжує дивувати нас своїм дипломатичним вмінням спілкуватися з іншими на рівні вихованих людей. Також він закликає закривати цю тему так, ніби його хтось змушує читати.

Плюс абсолютно не зрозуміло, до кого він, власне, звертається.

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в теме...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Поделиться

• Создать...